X
تبلیغات
رایتل

مجتبی هم شخصیت دلسوزی داره

علی راد شنبه 29 خرداد‌ماه سال 1395 @ 15:41 چاپ

مجتبی تماس گرفت که افطار میایم خونه تون و فریبا هست؟ اره هست.. به خانواده بگین  شامی هم کافیه و  نمیخواد زیاد غذا درست کنید..

فریبا گفت حالا که مجتبی  شون هستن به مهردادشون هم بگیم بیان.( مهرداد و مجتبی شون یه خورده با هم کنتاکت دارن)

مهردادشون زودتر رسیدن و وقتی مجتبی شون اومدن  فریبا رفت ایون برا خوشامدگویی.. فریبا داشت چای میاورد که بهم اشاره کرد برم اشپزخونه:

فریبا: مجتبی همون اول یه چشم غره نثارم کرد(فهمید که مهردادشون هستن) و من:

بیخیال چیزی نگی یه وقت؟ بهر حال خرتر(منظورم بزرگتر هست. از این به بعد هرجا تو وبلاگ گفتم خرتر یعنی بزرگتر) هستن و خوبیت نداره و مجتبی هم  شخصیت دلسوزی داره و  دست بده داره..

..............

یه نکته ای هست که امیدوارم به درد شما بخوره که بدرد من زیاد میخوره. شاید حس کنید به دلیل مطالعه یا درس یا ژن یا هر چیز دیگری بیشتر از دیگران درک دارین و تو ارتباطات اذیت بشین چون دیگران از شما کمتر می فهمن. نکته اینه:

در واقع شاید مورد بالا نباشه و شما صرفا تو بعضی مسائل بیشتر به جزییات فکر می کنید و شما کمتر قدرت بخشیدن دارین.

پس شاید درکتون بیشتر از دیگران نباشه و  فقط گیر زیاد میدین. برا منم چند مورد پیش اومده که فک می کردم درکم بیشتر از.. ولی در واقع زیاد عمیق میشدم ولی در کل  حق با من هست اکثر موارد.

..............

یه نکته دیگه:

با خانومتون می زنید بیرون( حالا یا تنها یا با دیگر دوستان) و هوس بستنی میکنه. اولا که حتما باید براش بخرید.  با هم میخورین. خانومتون زودتر بستنی خودشو میخوره ولی شما هنوز بستنی خودتون رو تموم نکردین. از شما میخواد که بستنی ناتموم  خودتون رو  بهش بدین و معطل نکنید و بهش بدین و احمق نباشید و چرت و پرت نگین که خانومتون داره از کوچکترین فرصت هم  برا  حفظ زندگی اش استفاده میکنه که شما مردای اکثرا احمق، نمیفهمید. نمی فهمید فهم ندارید نفهمین


دیدگاه های این نوشته : 0
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.