X
تبلیغات
رایتل

کارنامه ی کنکور کارشناسی من

علی راد یکشنبه 19 اردیبهشت‌ماه سال 1395 @ 19:31 چاپ

علی آقا اون پراجکت کار من نیست..

شاید بعدها  مدارک دیگه هم گذاشتم.. بعدا که میگم شاید 5 سال طول بکشه!

اون زمان هنوز سیستم و نت نداشتم و روزنامه میخوندم و کتاب کاغذی. شب کنکور خوابم نمی گرفت و لذا روزنامه ی جام جمی که خونه بود رو  میخوندم تا چشمام خسته بشه و خوابم بگیره. حدود 3 صبح  رو ایوون نشسته بودم و  روزنامه میخوندم که صدای  باز شدن در هال اومد. مادرم بود. نخوابیده بود..راستش  پروسه ی کنکور نزد روانشناس هم رفته بودم . کاش قرص خوابی که تجویز کرده بود رو میخوردم.. منم از این تریپ نمیخورما و برا مغز ضرر دارها و سرجلسه ذهنم کند میشه ها، برداشتم و نخوردم.. بعده نماز صبح حدود یه ساعت خوابیدم..

نکته ی مثبت قضیه اینجاست که حدود یه ساعت خوابیدم وگرنه وضعیت کارنامه ام بدتر  میشد.. اما جلسه ی کنکور:

یک عدد مزاحم که ازم تقلب میخواست و من هی مراقب رو نیگاه میکردم و مراقب هم  گاو  اندر گاو! عمومی رو به ترتیب سوالات دفترچه زدم. فارسی و عربی  و دینی  تقریبا در حد خودم ظاهر شده بودم. به زبان که رسیدم یه خورده استرس گرفتم و در عوض خوابم کمی پرید و منتها به راحتی باید 60 رو میزدم. در کل  زبانم ضعیفتر از عربی ام بود(چه چالب هر دو زبانن که!) وقت عمومی تموم شده بود و حدود 5 دقیقه از وقت اختصاصی رو برا درک مطلب زبان  گذاشتم و دفترچه ی اختصاصی رو  برداشتم و متقلب همچنان اذیتم میکرد و بهش گفتم خودت به پاسخنامه ام نیگاه کن و هر چقد میتونی تقلب بگیر منتها هی به من اشاره نکن..

ترتیب سوالات تخصصی: ریاضی/فیزیک/ شیمی

من قلم چی  که شرکت میکردم همین ترتیب رو رعایت میکردم  و زمان ما که قلم چی همیشه سوالاتش یه لول سنگین تر از کنکور بود و من  ازمون های قلم چی، فیزیک رو بالاتر از 70 میزدم. گفتم  اول که ریاضی رو میزنم و بعدش شیمی و اخر سر که بی خوابی فشارش بیشتر میشه  فیزیک.

ریاضیات گسسته  رو زیاد نخونده بودم و انتظار خاصی نداشتم از خودم ولی هندسه تحلیلی رو  خورده بودم که سرجلسه تر زدم. و اما شیمی مزخرف: 

دیگه خواب کم شب امتحان داشت اذیتم میکرد. گور بابای شیمی. اصلن ککم نگزید که شیمی رو  افتضاح زدم.

این کارنامه رو هنوز دارم و همیشه به این فکر میکنم که فیزیک کمتر از ریاضی؟! زمان ما که همه ریاضی رو پایین تر از فیزیک میزدن.


دیدگاه های این نوشته : 1
سه‌شنبه 21 اردیبهشت‌ماه سال 1395 , ساعت : 00:12
سلام لطفا کارنامه ارشدتون رو هم بزارید
امتیاز: 0 0
پاسخ:
درود
یه چیز بگین که بگنجه! سال 88 وبلاگ زدمو و الان شده 7 سال و بعده هفت سال یه خورده از خاک زدم بیرون..جالب اینجاست که ارشد هم باکس سیالات رو کمتر از جامدات زدم و رتبه ی طراحی ام بهتر شده بود منتها فقط تبدیل زده بودم . ولی شب کنکور ارشد خوابیده بودم
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.