X
تبلیغات
الی گشت
رایتل

دعوا

علی راد چهارشنبه 15 اردیبهشت‌ماه سال 1395 @ 23:23 چاپ

دعوا های/فایت/ دوران مدرسه:

همون روز اول دبستان یکی رو زدم ناکار کردم. روز اول دبستان همه با مادرهاشون میان. من و مادرم  رفتیم. اتفاقا دوستش و پسرش(امیر)هم بودن. اونی که از من کتک خورده بود همین امیر بود. حدود دو سال پیش دیدمش که تابلوی ویلا داشت تو پارکینگ..

دوران راهنمای دوره ی ای بود که زیاد فایت داشتم و همه رو پیروز شده بودم اما اول دبیرستان:

دقیقا من و امیر تو یک کلاس بودیم و رو یه نیمکت سه نفره. امیر همش تحریکم میکرد که سربه سر فرزاد بذارم. فرزاد همش اخم می کرد و جدی برخورد نمی کرد و صبوری میکرد. در واقع امیر اینجا نقش فتنه گر و شیطان رو داشت. یه بار زنگ ورزش با تحریک امیر یه چیزی به فرزاد گفتم که  فرزاد طاقت نیاورد و اومد طرفم  و خیلی سریع  چندین مشت نثارم کرد. خیلی دستپاچه شده بودم و چپ و راست مشت میخوردم و با یه حرکت زیبا منو نقش زمین کرد. همه ی این  موارد تو چند لحظه رخ  داد و یکی از دوستای با مرامم(مهدی) وقتی دید من دارم کتک میخورم از اون سر حیاط مدرسه دوید و با فرزاد گلاویز شد و با یه حرکت فوق العاده زیبا فرزاد رو نقش زمین کرد و میخواست فرزاد رو بگیره به باد کتک که من بهش گفتم دست نگه داره. عذاب وجدان داشتم در واقع کنفی داشت برام و چون من مقصر بودم و نه فرزاد. دوستم مهدی کنگ فو کار بود. در واقع بعدها فهمیده بودم  فرزاد هم رزمی کار بود. بعدها خودم رفتم کلاس نیو کنگ فو و کیک بوکس.

اول  ابتدایی بودم  که نیما رو کتک زدم و در واقع یا بینی یا دندونش خونی شده بود و فرداش مادرش اومد مدرسه و با من صحبت کرد که با هم دوس باشین. نیما خیلی زرنگ بود و  درس ها رو جلو جلو از پدرش که فوق دیپلم ریاضی داشت یاد می گرفت.

بعده دوران مدرسه:

یه بار کلاس کیک بوکس با یه سنگین وزن فایت داشتم و استاد گفته بود فقط 90 درصدی بزنین و حریف یه هوک 100 درصدی  اورد به چونه ام و اگه رزمی کار باشین میدونین که این مواقع سرتون گیج میره و چشماتون سیاهی. تو یه فایت دیگه یه راست اوردم تو پیشونی حریف و نقش زمین شد و  از اون موقع فهمیدم وقتی ضربه  ای سنگین به پیشونی حریف بخوره، نقش زمین میشه البت در اون لحظه باید در حال عقب گرد باشه.

فک نکید که خیلی دعوایی بودم و در واقع/این فکت این دییییید/ نسبت به اطرافیانم خیلی شرور نبودم.

اما اخرین دعوام که حدودا دو سال پیش بود و برا کمتر کسی تعریف کردم:

در حال پیاده روی بودم که  یه ارازل یه متلک نثارم کرد. به شدت هم عصبانی بودم که  این مردک بیشترش کرد. تقریبا تمام حرص خودمو سرش خالی کردم در حدود 30 ثانیه. از من خیلی هیکلی تر بود منتها قدش کوتاه تر. با زانو رفتم تو شکمش و چپ و راست مشت میزدم. اون لحظات داشتم فکر میکردم که چه طور بزنم و کجاشو بزنم که بعدها برا من گرفتاری نشه. به هر حال دندون و پلاتینی شدن و.. دیه  و خرج داره. دو نفر از لبنیاتی اومدن و بین ما حصار شدن و تو اون لحظات هم چند تا مشت راست نثارش کرد. حصار بهش اعتماد به نفس داده بود و  تازه به خودش اومده بود و چند تا هم  مشت از بین حصار خوردم و بی خیال شدم و چند تا  فحش نثارش کردم و  فحش خوردم(از رو نمیرفت) و بیخیال پیاده روی شدم و شال و کلاه کردم و رفتم بدنسازی و عجیب وزنه میزدم!دیدگاه های این نوشته : 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد