X
تبلیغات
رایتل

ثبت نام آزمون مبانی مهندسی حرفه ای 93

آصف پنج‌شنبه 26 دی‌ماه سال 1392 @ 19:04 چاپ

به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون مبانی مهندسی حرفه ای (Fundamentals of Engineering)  (بخش اول آزمون PE) می‌رساند، نظر به اینکه این آزمون در تاریخ 18 اردیبهشت ماه سال 1393 برگزار خواهد شد، داوطلبان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه این ازمون از روز سه شنبه مورخ 01/11/1392 لغایت یکشنبه مورخ 31/1/1393 به سایت اینترنتی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و پس از پرداخت وجه مربوط به ثبت نام،  نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام، اقدام نمایند.


الف) موارد قابل توجه:


1- داشتن مدرک کارشناسی(لیسانس) و یا بالاتر در یکی از رشته های مهندسی فوق که مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری باشد.


2- دانشجویان مهندسی رشته های فوق که ترم آخر تحصیلی کارشناسی خود را می گذرانند نیز می‌توانند در این آزمون شرکت نمایند، این داوطلبان در صورت قبولی در آزمون، برای دریافت گواهی، ملزم به ارائه مدرک کارشناسی خود می‌باشند.


ب) تکالیف داوطلبان‌ برای‌ شرکت‌ در آزمون مبانی مهندسی حرفه ای (FE) 


1-  مراجعه به سایت اینترنتی سازمان برای تهیه کارت اعتباری و دفترچه راهنمای ثبت‌نام.


2-  تهیه فایل عکس اسکن شده داوطلب بر اساس توضیحات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام.


3-  تکمیل تقاضانامه ثبت‌نام از طریق سایت اینترنتی سازمان در زمان مقرر (01/11/92  لغایت 31/1/93)


ج) پرداخت هزینه ثبت نام: 


نظر به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، لازم است داوطلبان به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می‌باشد، با مراجعه به سایت این سازمان و پرداخت مبلغ 700.000 (هفتصد هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام، نسبت به دریافت اطلاعات کارت اعتباری برای تکمیل تقاضانامه و فرم انتخاب رشته اقدام نمایند.


دیدگاه های این نوشته : 0
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.